Kredi kartıyla ödeme seçeneği ve bütün kredi kartlarına taksit imkanı mevcuttur.

Duayen Medya ve Reklam, Facebook beğeni arttırma hizmeti sunmaktadır. Bu hizmetimiz kapsamında, Facebook sayfalarınızın beğeni sayısını hızla yükseltebilirsiniz. Bu sayede hem müşterilerinizin ve potansiyel müşterilerinizin gözünde prestijiniz yükselir, hem de bilinirliğinizi hızla yukarı taşıyabilirsiniz.

Facebook beğeni tanıtımımız sayesinde, sayfanızı beğenen kişiler tamamen gerçek ve tercihinize bağlı olarak Türk ya da Dünya geneli kişilerdir. Hizmetimiz sayısal anlamda prestijinizi artırmak amacıyla verilmektedir.

Facebook Beğeni Satın Al (Kurumsal / Bireysel) (Türk Beğeniler)

* Satın alacağınız Facebook Türk beğeniler genellikle 24 saat içerisinde gönderilmeye başlayıp tamamlanmaktadır.

Sık Sorulan Sorular

Facebook sayfamı beğenecek kişiler gerçek kişiler mi?

Evet. Facebook beğeni arttırma hizmetimiz kapsamında, Facebook sayfanızı beğenecek kişiler aksi bir isteğiniz olmadıkça gerçek kişilerdir. Facebook sayfanız için hizmetimiz tamamlandıktan sonra, sayfanızı beğenen kişileri görüntüleyerek bundan emin olabilirsiniz.

Bu hizmetinizi satın almak Facebook sayfam için tehlikeli olur mu?

3 yılı aşkın bir sürede 1000 ‘in üzerinde müşterimize bu hizmeti vererek, çok büyük tecrübe edindik. Bugüne kadar Facebook sayfasını kapanması  hiç yaşanmadı. Umuyoruz ki bundan sonra da yaşanmayacak.

Bu hizmetiniz için herhangi bir garanti sunuyor musunuz?

Aldığınız veya alacağınız hizmetin Facebook kullanım koşullarına uygun olmadığını lütfen unutmayınız. Bundan dolayı size sadece işi tamamlama garantisi sunmaktayız. Eğer işinizi tamamlayamazsak para iadesi gerçekleştirilir. Uzun vadede meydana gelebilecek beğeni düşmeleri için garanti sunma şansımız ne yazık ki yok.

Bu hizmetinizden faydalanırsam beni referans olarak gösterecek misiniz?

Hayır. Duayen Medya ve Reklam, Gizlilik Politikası gereği müşterilerinin izni olmadan kesinlikle size sunduğu hizmetleri referans olarak göstermez. Uzun yıllardır bu prensibimizden taviz vermedik. Siz de bunu göz önünde bulundurarak bizden referans talep etmemenizi rica ediyoruz.

Diğer Sosyal Medya Tanıtım Hizmetlerimiz

facebook-begeniFacebook beğeni arttırma hizmetimiz bugün 35 TL’den başlayan fiyatlarla.

GÖRÜNTÜLE

instagram-takipçiİnstagram takipçi arttırma hizmetimiz bugün 15 TL’den başlayan fiyatlarla.

GÖRÜNTÜLE

twiter-takipçiTwitter takipçi arttırma hizmetimiz bugün 29 TL’den başlayan fiyatlarla.

GÖRÜNTÜLE

Facebook gerek bireysel kullanım için gerek ise kurumsal kullanımlar için en uygun sosyal medya aracıdır. Kendi üretiminiz olan şarkı, resim veya el işi eşyalarınızın geniş kitlelere tanımı için önem arz etmektedir. Bunun yanında kurumsal firmaların hizmet verebildiği, çeşitli reklamlarla müşteri kazandığı bir platformdur. Hesaplarınızın tanınırlığı yüksek olması sayınızın miktarına göre belirlenmektedir. Sizde çok kısa bir sürede yaparak hesap görünürlülüğünüzü arttırabilirsiniz. Bu hizmetten yararlanırken sizden kullanıcı şifreniz veya hesabınız ile ilgili hiçbir gizli bilgi talep edilmemektedir.
Facebook beğeni almak için tek yapmanız gereken profilinizin bağlantısını paylaşmaktadır. İsterseniz tamamı Türk ve gerçek kullanıcılardan olan paketlerden yararlanabilirsiniz. Bunun yanında farklı ülkelerden kullanıcıların bulunduğu paketler veya gerçek olmayan kullanıcıların bulunduğu paketleri tercih etmek tamamen size kalmıştır.

Hesaplarınızı daha fazla tanınır hale getirmek için facebook beğeni satışı yapan web sitelerinden yararlanabilirsiniz.
Böylelikle sayfalarınız kolaylıkla pek çok kullanıcıya ulaşırken, aldığınız reklamlar için yüksek düzeylerde kâr yapabilirsiniz. Sizin için belirlenmiş farklı beğeni sayılarını içeren paketleriniz için facebook beğeni fiyatları belirlenmiştir. Web sitesinin size sunduğu ödeme koşullarıyla bu paketleri alarak çok kısa bir süre içinde beğeni sayınızı arttırabilirsiniz. Ayrıca tanınma hizmetinden yararlanma işlemi tamamen gizlilik içinde gerçekleşmektedir. Hiçbir kullanıcı ile bu bilgi paylaşılmamaktadır.
Seçtiğiniz paket için facebook beğeni sipariş işlemini gerçekleştirerek hesabınızın kısa bir sürede yüksek sayıda kullanıcı tarafından takip edilmeye başladığını göreceksiniz.