Kredi kartıyla ödeme seçeneği ve bütün kredi kartlarına taksit imkanı mevcuttur.

Duayen Medya ve Reklam, Youtube videolarınız için izlenme arttırma hizmetini sunmaktadır. Hizmetimizin temel maksadı videonuza hak ettiğiniz saygınlığı sunmaktır. Bu hizmetimiz sayesinde videonuzun sadece popülerliği artmakla kalmaz, önerilen Youtube videoları kısmında da sıklıkla gösterilir. Çünkü Youtube ‘un videoların izlenme sayısına göre diğer kullanıcılara önerdiği bilinmektedir.

Youtube’da sizin için sağladığımız izlenim hizmeti kapsamında videonuzu tamamen gerçek kişiler izlemektedir. Bu kişiler %80 oranında Türk’tür.

Sık Sorulan Sorular

Bu izlenme sayılarının artışını ve videonun izlenme süresini nasıl arttırıyorsunuz?

Youtube izlenme arttırma hizmetimiz kapsamında videonuzun izlenme sayısını arttırmak için ülke hedeflemesi yapılmış, herhangi bir sıkıntı çıkmaması için özel kodlanmış bilgisayar yazılımlarından faydalanıyoruz. Bu yazılım ve programlar, hizmetimizin videonuza fayda sağlaması için sizin çıkarlarınız gözetilerek kodlanmış ve geliştirilmiştir.

Youtube izlenme satın al işlemi zarar verir mi?

Geliştirdiğimiz yazılımlar sayesinde, bu hizmet dolayısıyla olumsuz bir durumla karşılaşma ihtimaliniz en aza indirgenmiştir. Buna rağmen Youtube izlenim artırma hizmeti, Youtube’un hizmet kullanım koşullarına uygun değildir. Ancak hizmetimiz sayesinde, Youtube videonuzun prestiji artacaktır.

Bu hizmetiniz için herhangi bir garanti sunuyor musunuz?

Evet. Youtube izlenme arttırma hizmetimiz için bizden kaynaklı bir problemden dolayı hizmet alamazsanız 30 gün para iade garantisi sunuyoruz. Ancak bu hizmetin Youtube sözleşmesine aykırı olduğunu ve videonuzun kaldırılma ihtimali olduğunu lütfen unutmayın. Satın alma işleminizi gerçekleştirirken bu ihtimalin olduğunu bildiğiniz varsayılacaktır. Ayrıca böyle bir durum söz konusu olduğunda para iadesi yapmamız ya da başka bir videoya çalışma yapma şansımız, teknik maliyetlerimizden dolayı ne yazık ki yoktur.

Bu hizmetinizden faydalanırsam beni referans olarak gösterecek misiniz?

Hayır. Duayen Bilişim ve Pazarlama, Gizlilik Politikası gereği müşterilerinin izni olmadan kesinlikle size sunduğu hizmetleri referans olarak göstermez. Uzun yıllardır bu prensibimizden taviz vermedik. Zaten Duayen ‘in sosyal medyada tanınmış kişi ve kurumlarla çalışmasının temel sebebi, sıkı sıkıya bağlı olduğu gizlilik ilkesidir. Lütfen siz de bu durumu göz önüne alarak bizden referans talebinde bulunmayınız. Siz nasıl ki başkasına referans olarak gösterilmek istemiyorsanız, emin olun kimse referans olarak gösterilmek istemeyecektir.

Diğer Sosyal Medya Tanıtım Hizmetlerimiz

facebook-begeniFacebook beğeni arttırma hizmetimiz bugün 29 TL’den başlayan fiyatlarla.

GÖRÜNTÜLE

instagram-takipçiİnstagram takipçi arttırma hizmetimiz bugün 15 TL’den başlayan fiyatlarla.

GÖRÜNTÜLE

twiter-takipçiTwitter takipçi arttırma hizmetimiz bugün 29 TL’den başlayan fiyatlarla.

GÖRÜNTÜLE

Çalışma hayatınızın devam ettiği sektör eğer Youtube üzerinden tanıtımını yapabiliyorsa Youtube takipçi sayınız ve videolarınızın aldığı beğeni sayısı oldukça yüksektir. Özellikle müzik veya yapım sektöründe yer alıyorsanız Youtube sizin için eşsiz bir reklam alanıdır. Paylaşımlarınızın ne kadar kaliteli olduğu Youtube sayfasının ne kadar takipçiye sahip olduğuyla alakalıdır. Youtube üzerindeki gönderiler bir milyar kişinin üzerinde kullanıcıya ulaşabilmektedir. Siz de bilinirliğinizi arttırmak için youtube takipçi alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Takipçi alma işleminiz için dilerseniz gerçek Türk kullanıcılar dilerseniz de gerçek olmayan kullanıcılar tercih edebilirsiniz. Ancak gerçek olmayan kullanıcılar tercih ederseniz Youtube videonuzu kaldırabilmektedir. Gerçek kullanıcılar tercih etmeniz videolarınızın yayınlamaya devam etmesi için önemlidir.

Youtube paylaşımları üzerinden artık özellikle reklam çalışmaları için yüksek tutarda para kazanabilirsiniz. Sayfanızın sahip olduğu takipçi sayısı kadar gönderilerinizin aldığı beğeni de kullanıcıların dikkatini çekmeniz için önemlidir. Youtube beğeni satış hizmetinden de yararlanarak gönderilerinizin üzerine insanların ilgisini çekebilirsiniz. Web siteler üzerinden Youtube takipçi fiyatlarını inceleyerek dilerseniz takipçi dilerseniz beğeni satın alabilirsiniz. Her ikisi hizmetten de yararlanmanız sizin çok daha kısa süre içinde daha fazla takipçiye ulaşmanızı sağlayacaktır. Ayrıca bu hizmetlerden yararlanmak istediğiniz takdirde size sunulacak hizmet asla üçüncü kişiler ile paylaşılmayacaktır. Kullanıcılar sizin bu hizmetten yararlandığınızı anlayamayacağı için herhangi bir problem ile karşılaşmayacaksınız. Youtube takipçi ve youtube beğeni sipariş talebinizi ileterek kısa bir süre içinde takipçilerinize kavuşabilirsiniz.