Kredi kartıyla ödeme seçeneği ve bütün kredi kartlarına taksit imkanı mevcuttur.

Duayen Medya ve Reklam, bütün sosyal medya hesaplarınız için sayısal odaklı tanıtım hizmetleri sunmaktadır. Bu kapsamda kurumsal ve bireysel Instagram hesaplarınız için de ihtiyaç duyduğunuz sayısal artışı Instagram takipçi satın alarak sağlayabilirsiniz. Bu hizmetimiz kapsamında, Instagram profilinizin takipçi sayısını hızla arttırabilirsiniz.

Instagram Türk Takipçi Satın Al (Türk  / Bot Takipçi – Gerçeğinden Ayırt Edilemez)

Instagram Takipçi Satın Al (Yabancı Bot Takipçi)

Uyarı: Hangi Instagram takipçi çeşidini satın alırsanız alın, takipçi satın almak Instagram ‘ın hizmet kullanım şartlarına uygun değildir. İlerde takipçi silinmeleri, takipten vazgeçmeler gibi olası istenmeyen durumlar gerçekleşebilir. İşimizi ne kadar iyi yaparsak yapalım Duayen Bilişim ve Pazarlama ‘nın bu gibi olumsuz durumlarda sorumluluğu yoktur. Takipçiler hesabınıza gönderildikten sonra sorumluluğumuz bitmektedir. Hiçbir zaman takipçilerinizin silinmeyeceğinin veya olumsuz durumlarla karşılaşmayacağınızın garantisini biz dahil kimse veremez. Satın alma işleminizi yaparken Hizmet Kullanım Şartları ‘nı kabul etmiş sayılırsınız. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Sık Sorulan Sorular

İnstagram takipçi arttırma hizmetiniz için şifremi istiyor musunuz?

Hayır. Bu hizmetmizden faydalanabilmek için, kullanıcı adınızı bize vermeniz yeterli oluyor. Bunun dışında, profilinizin gizli konumda olmamasına da dikkat etmelisiniz.

İnstagram takipçi satın almak benim ne işime yarayacak?

Yeni açılan İnstagram profilleri ve yeterli takipçi sayısına ulaşamamış profiller için, İnstagram takipçi hizmetimiz bir tetikleyici gibidir. Takipçi sayınız arttıktan sonra, insanlar size takip etmeye hazır olacaklar.

Otomatik İnstagram beğeni sistemi nasıl işliyor?

Her fotoğrafınız için ayrı ayrı beğeni satın almak oldukça pahalı olmakta. Biz de bunu bildiğimizden dolayı size otomatik İnstagram beğenisi sağlıyoruz. Sistem 10 dakikada bir fotoğraflarınızı kontrol ederek yeni fotoğraflara beğeni gönderiyor.

Otomatik İnstagram beğenisinin faydası nedir?

Otomatik İnstagram beğeni hizmetimiz sayesinde, her paylaştığınız fotoğraf paketinizde belirtilen sayıda kişi tarafından beğenilir. Bu sayede hem doğal olarak İnstagram takipçisi kazanırsınız hem de fotoğraflarınızın popülerliği artar.

Diğer Sosyal Medya Tanıtım Hizmetlerimiz

facebook-begeniFacebook beğeni arttırma hizmetimiz bugün 29 TL’den başlayan fiyatlarla.

GÖRÜNTÜLE

instagram-takipçiİnstagram takipçi arttırma hizmetimiz bugün 29 TL’den başlayan fiyatlarla.

GÖRÜNTÜLE

twiter-takipçiTwitter takipçi arttırma hizmetimiz bugün 29 TL’den başlayan fiyatlarla.

GÖRÜNTÜLE

Sosyal medya platformları arasında yer alan İnstagram, kişisel veya marka hesaplarının yer aldığı bir sitedir. Özellikle genç bir hesabı yönetiyorsanız instagram kullanıcılarına ulaşmanız için uzun bir zaman dilimi gerekmektedir.
Daha fazla instagram kullanıcısına ulaşmanızın yolu tamamen takip edildiğiniz kişi sayısıyla alakalıdır. Profilinizi keşfeden bir kullanıcı sizi takip etme işlemini gerçekleştirmeden önce takipçi sayınıza bakacaktır. İnstagram sayfası üzerinde yer alan takipçi sayınız eğer kullanıcıların psikolojik eşiğinin üzerindeyse hesabınızı hemen takip etmeye başlayacaktır. Takipçi sayınızın bu denli önemli olduğu hesabınızda sizde kısa bir zaman dilimi içerisinde kolayca yüksek takipçi sayısına erişebilirsiniz. Yapmanız gerek tek şey instagram takipçi satın alma yaparak hizmetlerden yararlanmaktır. İnstagram takipçilerinizi dilerseniz tamamen Türk ve gerçek kullanıcılardan diğersen farklı milletlere ait kullanıcı hesaplarından alabilmektesiniz. Tamamen sizin tercihinize bağlı olarak bot kullanıcılar üzerinden de alım işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Takipçi sayınızın çokluğu markanızın veya kişisel hesabınızın reklamının kolaylıkla yapılmasını sağlayacaktır. Böylelikle sayfanız üzerinden elde edeceğiniz kâr da kısa bir süre için büyük bir artış gösterecektir. Web sitesi üzerinden instagram takipçi fiyatlarını inceleyebilir ve kısa bir süre içinde popülerliğinizi arttırabilirsiniz. Takipçi sayınızın yanında paylaşımlarınızın aldığı beğeni sayısı da diğer kullanıcıların sizi fark etmesini sağlamaktadır. İnstagram beğeni satışından yararlanarak gönderilerinizin geniş kullanıcı kitlelerine ulaşmasını ve kullanıcı sayınızın her an artmasını sağlayabilirsiniz. Size sunulan paketler içerisinden dilediğiniz sayıda beğeniyi instagram beğeni sipariş ile satın alabilirsiniz. Gönderilerinizin sahip olacağı yüksek beğeniler kullanıcıların ilgisini kısa sürede sizin üzerinize çevirecektir.