Youtube Hesabı Şifre Değiştirme

Youtube hesabını oluşturan kişiler şifre sıfırlama işlemleri için öncelikle hesaplarına giriş yapmış oldukları bölüme girmelidir. Giriş yaptığınız bu bölüm üzerinden yapmanız gereken ise öncelikle şifremi unuttum bölümüne girmek olacaktır. Bu bölüme giriş yapan kişiler şifrelerini değiştirmek için de bir bölüm doldurmalı ve iletişim numarasına gelen kodları bölümde paylaşmalıdır.

Youtube takipçilerinizin kaybolmasından korkuyor ve daha önce açmış olduğunuz kanalların yayın kalitesini yakalayamayacağınızı düşünüyorsanız eğer bilmeniz gereken bir şeyin de youtube hesabınıza ait olan şifrenin Google hesaplarınıza ait olan şifre ile aynı olduğunu bilmelidir bu şifreyi yani Google üzerinden de değiştirebilirsiniz. Yapmanız gereken şeyin öncelikle Google ana sayfasına girmek olacaktır. Bu bölümde de belirlediğiniz ikinci bir posta adresi ve iletişim numarası üzerinden belirli kodlar ile şifre değiştirme işleminin yapılabileceğini bilmeleri gerekmektedir.

Youtube Şifremi Unuttum

Youtube şifremi unuttum ve youtube izlenme sayım düşecek diyorsanız korkmayın bu şifreyi iletişim seçenekleri yardımı ile sıfırlayabilirsiniz. Bunu yapmak için de sizlerin bir bilgisayar veya mobil cihaz aracılığı ile bunu yapması gerekmektedir. Bu cihazlar ile şifrenizi iletişim seçenekleri dâhilinde sıfırlayabilirsiniz. Eğer hiçbir şekilde sıfırlama işlemlerini yapamıyorsanız da yeni bir youtube hesabı açmanız gerekecektir. Açtığınız bu hesap ile de yapmanız gereken aynı kanalınızı bir kez daha oluşturmaktır.

Oluşturduğunuz hesabınız hakkında nasıl eski youtube takipçi sayımı elde edeceğim diyorsanız da bunu artık dert etmenize gerek yoktur. Çünkü youtube takipçi satın alımları yapmanıza fırsat tanıyan duayen medya kişilerin isteğine göre birçok takipçi seçenekleri ile takipçi satımı yapmaktadır. Site üzerinden yaptığınız takipçi satımı da sizlerin eski sayısına ulaşmasına fırsat tanıyacaktır.