Youtube Hesabı Nasıl Açılır

Youtube hesabınızı oluşturarak bu hesap üzerinden bir sürü video izleyebilirsiniz. Ayrıyeten oluşturduğunuz hesaba giriş yaparak daha sonrasında izlemek istediğiniz videoların seçimini yapabilir bu videoları da boş zamanlarınızda izleyebilirsiniz. Günümüzde site üzerinde birçok komik videonun yanında müzik kliplerini izlemek isteyenler için de birçok oluşturulmuş fırsat bulunmaktadır. Siteden kendi kanalınızı oluşturarak yayın hayatının içine de girebilirsiniz. Kendi kanalınızı popüler bir hale getirmek için de youtube izlenme sayınız önemli olacaktır.

Hesabınızı oluşturmak için öncelikle bilgisayarınızdan siteye girebilirsiniz. Bu siteye girdikten sonra sitenin sağ üst bölümünde bulunuyor olan oturum aç yazısına tıklamanız gerekecektir. Buradan hesap oluştur bölümüne giriş yaparak hesabınız için gerekli bilgileri girip hesabınızı oluşturabilirsiniz.

Mobil Cihaz Aracılığı İle Hesap Açma

Mobil bir cihaz üzerinden youtube sitesine girmeniz gerekmektedir. Bu siteye girdikten sonra site üzerinde bir rehber bulunmaktadır. Bu rehbere giriş yapmanız gerekecektir. Rehbere girdiğiniz andan itibaren oturum aç yazısına tıklamanız gereklidir. Bu yazıya tıkladıktan sonra ise hesap oluşturma seçeneği üzerine giriş yapanız önemlidir. Bu alana giren herkes youtube hesabı ile ilgili gerek duyulan tüm bilgileri doldurarak yayın sitesine üyeliğini tamamlayabilmektedir.

Youtube kanalı açacaksanız eğer üyeliğinizi tamamladıktan sonra açmanız gerekecektir. Açılan youtube kanalının takipçi sayısını ise duayen medya takip sistemi ile güçlendirebilirsiniz. Bu güçlendirme uygun fiyatlar aracılığı ile youtube takipçisi almanıza fırsat tanıyacaktır. Duayen medya üzerinden yaptığınız satın alımlarda kişiler herhangi bir sorun ile karşılaşmayacaklardır. Kişiler online satış bölümü ile yaptığı satın alımların sayısını arttırmak için de şirket ile bağlantı kurabilir ya da diğer bir giriş seçeneği ile hizmetler bölümünü inceleyebilir.