Vine Hesabı Silme Kapatma

Android, İos ve tabletler üzerinden kullanılan vine hesapları takip eden kişilere video paylaştırma imkânı sunan ve zamanla kişinin daha popüler bir hal almasına olanak tanıyan bir uygulamadır. Vine hesabından kurtulmak isteyen ve bu hesaplarını silmek isteyen kişiler kısa birkaç işlem ile bunları yapabilmektedir. Vine hesabını silmek isteyenler öncelikle bir daha bu vine hesabını açamayacakları aynı üyelik ismi ile hesap açsalar bile aynı takipçi sayısına ulaşmak için birçok paylaşım yapmaları gerektiğini bilmelidir.

Vine hesabını silmek isteyenler İOS işletim sistemi olan bir cihaz ile giriş yapmalıdır. Bu uygulamaya giriş yapıldıktan sonra uygulamanın sağ alt kısmında bulunan kişi ikonuna tıklamanız gerekmektedir. Bu ikona giriş yapanlar profil resimlerinin bulunduğu alanın altında bulunan ayarlar kısmına girmelidir. Açılan bir sayfa içinde içeriğin kısmına tıklamanız gerekmektedir. Bu kısım menünün altlarında yer almaktadır.

Hesaplarını silecekleri bölüme ulaşmak isteyen kişiler Deactive account kısmına giriş yapmalıdır. Bu kısma giriş yaptıktan sonra ise uyarı bölümü karşınıza çıkacaktır. Bu uyarıda ise kişilerin hesaplarının 30 gün sonrasında tamamen silineceğini 30 gün içerisinde giriş yapılmazsa bir daha giriş yapılmayacağına dair bilgi verilmektedir.

30 Gün İçinde Giriş

30 gün içinde vine hesabınıza giriş yaptığınız takdirde vine takipçilerinizde bir düşüş veya paylaşımlarınızda herhangi bir düşüş olmayacaktır. Lakin 30 gün sonrasında hesabınız tamamen silinecektir. Bundan sonra yeni bir hesap açmak isterseniz eğer tekrardan vine hesabı açma işlemlerini yapmanız gerekecektir. Bu işlemleri yapıp yeni bir profil oluşturanlar da vine takipçisi satın alabileceği duayen medyayı ziyaret edebilir.