Twitter milyonların kullandığı sosyal ağ uygulamalarından biridir. Twitter sayfasının yapısı oldukça basittir. 140 Karakterlik yazılar ile sizde dünyanın yazılarınızı okumasını sağlayabilirsiniz. Twitter üzerinde fotoğraf paylaşabilir, gündem hakkında yorum yapabilir, etkinliklere katılabilir ve size ait olan sözleri paylaşabilirsiniz. Twitter kullanan herkes ise fenomen olma çabaları içerisindedir. Aslında fenomen olmak sanıldığı kadar zor olan bir iş değildir.

Twitter hesabı üzerinden fenomen olmak isteyen kişiler öncelik biraz marjinal olmalıdır. Bunun için ünlü yazarların sözlerinin retweet etmek yerine sizde söz yazabilirsiniz. Unutmayın ki zevkler tartışılmaz ve sizin sözlerinizin de mutlaka alıcıları bulunacaktır. Bunun yanında twitter’da en çok tutan konulardan biri kadın erkek ilişkileridir. İlişkiler üzerine yazacağınız birkaç özgün yazı ile dikkatleri üzerinize çekebilir ve hesabınızın yayılmasını sağlayabilirsiniz. Fenomen olmanın yolu gündemi takip etmekten de geçer. Gündemde yer alan HasgTag’ler ile sizde daha çok kişiye ulaşmayı sağlayabilirsiniz. Ancak birçok kullanıcıya ulaşmak uzun süre alabilir. Bu kısımda devrede duayenmedya girmektedir. Duayenmedya ile twitter takipçi satın alma işlemlerinden dilediğiniz kadar gerçek kullanıcıya erişebilirsiniz.  Bu sayede hesabınız daha çok kişiye hitap edeceğinden tweetleriniz daha üst sıralarda yer alacaktır. Hesabınızı beğenen kişiler de listenize eklendiğinde birazda sizin eğlenceli dünyanız ile fenomen olmamanız işten bile değil. Duayenmedya üzerinden twitter takipçi arttırma sekmesinden en cazip fiyatlarla dilediğiniz kadar satın alma gerçekleştirilir.

Duayenmedya uzun yıllardır bu sektörde hizmet vermektedir ve üyelerinin memnuniyeti ile bugünlere gelmiştir. Sayısal veriler sizin içinde önemli ancak nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız uygun ödeme işlemleri ile twitter logosunu ziyaret ederek ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz.