İnstagram Takipçi Arttırma Yöntemleri

İnstagram, gün içinde bir kişinin en az bir kere girmiş olduğu, videoları merakla izlediği, kişilerin ne paylaştıklarını görmek istediği bir yerdir. Kişisel hesaplarla değil de daha çok yemek, nasıl yapılır, komik videolar izlenebilen bir yerdir. Toplumsal bir farkındalık yaratmak için facebooktan daha aktif kullanılır. Biri yardıma ihtiyacı olduğunda milyonlarca kişi ona yardım etmeye hazırdır.

Bu mecrada genelde genç kesim yer alır ve o nedenle çok popülerdir. Kişiler gezdiklerini, gördüklerini paylaşırken bunların beğenilmesini, yorumlar yapılmasını ister. Bu da ancak ve ancak takipçi sayısının arttırılması ile olur. Genelde kişisel hesaplarda bu durum çok önemli olmasa da eğer yeteneğinizi paylaşıyorsanız ya da ürün tanıtımı yapıyorsanız çok fazla takipçiye ulaşmanız gerekir. İnstagram takipçi arttırma yöntemleri de burada devreye girer. Takipçi arttırmak için, her popüler siteye girip yorumlar yapabilir ve sizi fark etmelerini sağlamaya çalışabilirsiniz. Bu gerçekten uzun süren bir süreç olacaktır. Yine yorumlarla beğeniye beğeni takibe takip gibi hoş olmayan yorumlarla da sizin gibi düşünenleri hesabınıza çekebilirsiniz ancak bu da uzun sürer.

İnstagram takipçi arttırma yöntemlerinden bir diğeri ise sponsorlu reklam vermek ya da popüler olan hesaplara reklam vermektir. Ancak bu reklam sadece bir kez yayınlanır ve bin tlden başlayan fiyatlar öne sürülür. Bu belki işe yarar ama gerçekten çok maliyetli olacaktır.

İnstagram takipçi arttırma yöntemleri arasında en ideal olanı güvenilir bir yerden takipçi ya da like almaktır. Like ile takipçi hesabınıza büyük hareketliliğe neden olur ve keşfet bölümünde daha çok yer alırsınız. Bu şekilde sayfanıza tıklayanlar ne kadar çok kişi takip ediyor demek ki harika bir hesap diye düşünerek sizi takibe alır ve likelerınız artar.