Sosyal medya ve bilişim alanında Duayen Medya ve Reklam ‘yı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Bu sözleşme siz ve Duayen Medya ve Reklam arasında yapılan ve bölüm 1.1 ‘de tanımlanan hizmetlerin kullanımına dair haklarınızı belirten bir sözleşmedir. Size kolaylık sağlaması açısından, bu Sözleşmenin bazı şartlarını soru cevap biçiminde sunuyoruz. Tüm şartlar önem teşkil ettiğinden ve birlikte yasal bir sözleşme oluşturduğundan, Sözleşmenin tamamını okumanız gerekir. Tarafınızdan kabul edildiği taktirde sizin için bağlayıcılığı vardır. Siparişinizin son aşamasında Hizmet Kullanım Şartları ‘nı kabul ederek sipariş verdiğiniz taktirde bu şartları kabul etmiş sayılırsınız. Hizmet Kullanım Şartları ‘nı kabul etmeden sipariş vermeniz mümkün olmamaktadır.
1- Sözleşme Kapsamı, Kabul ve Değişiklikler
1.1 Bu sözleşme hangi hizmetleri kapsamaktadır?
Bu sözleşme duayenmedya.com ‘da satışı yapılan sosyal medya tanıtım hizmetlerinin tamamını kapsamaktadır. Bunlar, Facebook, Twitter, Instagram, Youtube, SoundCloud, Vine, Google Plus hizmetleridir. Duayen Medya ve Reklam, bu sosyal medya ağları için beğeni, takipçi ve izlenme hizmetleri sağlamaktadır. Ancak Duayen Bilişim ‘in belirtilen sosyal medya ağlarıyla hiç bir ortaklığı bulunmamakla birlikte, bu sözleşmede belirtilen şartlar bu sosyal ağlar için bağlayıcı değildir. Sosyal ağları kullanmakla birlikte kullandığınız sosyal ağın hizmet kullanım şartlarının geçerli olduğunu unutmayınız.
1.2 Bu sözleşmeyi nasıl kabul edebilirim?
Siparişinizin son aşamasında, siparişinizi verebilmek için Hizmet Kullanım Şartları ‘nı kabul etmeniz gerekmektedir. Kabul etmediğiniz taktirde sipariş verebilmeniz mümkün olmamaktadır. Sipariş vermenizle birlikte bu sözleşmede belirtilen şartları okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız. Bu durumun sizin için bağlayıcılığı vardır.
1.3 Bu sözleşme tarafımca kabul edildikten sonra sözleşme değiştirilebilir mi?
Evet. Duayen Medya ve Reklam istediği zaman şartlarda değişiklik gerçekleştirebilir. Bu durum tarafınıza iletişim adreslerinizden herhangi biri kullanılarak iletilir. Hizmet kullanmaya devam ettiğinizde güncel sözleşmeyi kabul etmiş sayılırsınız.
1.4 Hizmetleri kullanmak için kaç yaşında olmam gerekiyor?
Hizmetleri kullanarak ya yaşadığınız bölgede kabul edilen “yetişkinlik” yaşına eriştiğinizi ya da Sözleşmenin hükümlerine tabi olacak bir ebeveyn veya vasinin geçerli rızasını aldığınızı beyan etmiş olursunuz. Bu bölümü anlayamadıysanız lütfen ebeveyninizden veya vasinizden yardım istemeden duayenmedya.com ‘da sipariş vermeyin. Sipariş veren ve reşit olmayan bir kişinin ebeveyni veya vasisiyseniz, bu Sözleşmeyi reşit olmayan kişi adına kabul edersiniz; bütün satın alma işlemleri de dahil olmak üzere Hizmetlerin tüm kullanımından sorumlu olursunuz.
2- Hizmetlerin Kapsamı
2.1 Duayen Medya ve Reklam ‘nın Facebook için sunduğu tanıtım hizmetleri nelerdir?
Duayen Medya ve Reklam, Facebook için sayfa ve gönderilerde beğeni hizmeti sunmaktadır. Bu beğeniler sizin belirttiğiniz sayfa, profil veya gönderiye iletildikten sonra Duayen Medya ve Reklam ‘nın artık sorumluluğu kalmamıştır.
Duayen Medya ve Reklam ‘nın sorumluluğu sipariş verdiğiniz beğeni sayısınca kişinin belirttiğiniz sayfa, profil veya gönderiye ulaştırılmasından ibarettir. Duayen hiç bir zaman sayfanızın kapanmayacağının, gönderilen beğenilerin düşmeyeceğinin garantisini vermeyeceği gibi olası olumsuz durumlarda maddi veya manevi anlamda sorumlu tutulamaz.
Tarafınıza sunulan hizmet geri alınamayan bir hizmet olduğundan dolayı, hizmet tarafınıza sağlandıktan sonraki aşamalarda para iadesi, olumsuz durumlar söz konusu olsa dahi mümkün değildir. Ayrıca ücretsiz olarak tekrardan hizmet telafisi yapılmaz. Sipariş verirken bu şartı kabul etmiş sayılırsınız.
2.2 Duayen Medya ve Reklam ‘nın Twitter için sunduğu tanıtım hizmetleri nelerdir?
Duayen Medya ve Reklam, Twitter için profiliniz ve tweetlerde takipçi, retweet ve favori hizmeti sunmaktadır. Bu takipçi, retweet ve favoriler sizin belirttiğiniz profil veya tweete iletildikten sonra Duayen Medya ve Reklam ‘nın artık sorumluluğu kalmamıştır.
Duayen Medya ve Reklam ‘nın sorumluluğu sipariş verdiğiniz takipçi, retweet veya favori sayısınca kişinin belirttiğiniz profil veya tweete ulaştırılmasından ibarettir. Duayen hiç bir zaman profilinizin kapanmayacağının, gönderilen takipçilerin düşmeyeceğinin garantisini vermeyeceği gibi olası olumsuz durumlarda maddi veya manevi anlamda sorumlu tutulamaz. Tarafınıza sunulan hizmet geri alınamayan bir hizmet olduğundan dolayı, hizmet tarafınıza sağlandıktan sonraki aşamalarda para iadesi, olumsuz durumlar söz konusu olsa dahi mümkün değildir. Ayrıca ücretsiz olarak tekrardan hizmet telafisi yapılmaz. Sipariş verirken bu şartı kabul etmiş sayılırsınız.
2.3 Duayen Medya ve Reklam ‘nın Instagram için sunduğu tanıtım hizmetleri nelerdir?
Duayen Medya ve Reklam, Instagram profiliniz için takipçi, fotoğraflarınız için beğeni ve bir ay veya bir hafta süreli yeni paylaştığınız her fotoğrafı kapsayan otomatik beğeni aboneliği hizmeti sağlamaktadır. Duayen Bilişim ‘in satın aldığınız sayıda takipçi veya beğeni, profil veya paylaşımınıza iletildiği andan itibaren sorumluluğu kalmamıştır. Duayen ‘in sorumluluğu sipariş verdiğiniz takipçi veya beğeni sayısınca kişinin profil veya paylaşımınıza ulaştırılmasından ibarettir.
Duayen hiç bir zaman profilinizin kapanmayacağının, takipçilerin veya beğenilerin silinmeyeceğinin garantisini vermeyeceği gibi olası olumsuz durumlarda maddi veya manevi anlamda sorumlu tutulamaz.
Tarafınıza sunulan hizmet geri alınamayan bir hizmet olduğundan dolayı, hizmet tarafınıza sağlandıktan sonraki aşamalarda para iadesi, olumsuz durumlar söz konusu olsa dahi mümkün değildir. Ayrıca ücretsiz olarak tekrardan hizmet telafisi yapılmaz. Sipariş verirken bu şartı kabul etmiş sayılırsınız.
2.4 Duayen Medya ve Reklam ‘nın Youtube için sunduğu tanıtım hizmetleri nelerdir?
Duayen Medya ve Reklam, Youtube videonuz için izlenme, beğeni ve Youtube kanalınız için takipçi hizmeti sunmaktadır. Duayen ‘in tek sorumluluğu, sipariş verdiğiniz sayıda izlenmenin Youtube videonuzun altında gözükmesi, sipariş verdiğiniz sayıda beğeni veya takipçinin, video veya kanalınıza iletilmesidir. Eğer hizmet sağlanırken videonuz kaldırılırsa veya Youtube kanalınız kapatılırsa, kalan hizmet belirttiğiniz başka bir video veya kanala sağlanır. Hizmetin baştan sağlanması söz konusu olmadığı gibi, böyle bir durumda teknik maliyetlerden dolayı para iadesi sunulmaz.
Videonuzun kaldırılması, kanalınızın kapatılması gibi olumsuz durumlarda Duayen Medya ve Reklam ‘nın maddi veya manevi anlamda bir sorumluluğu olmayacağı gibi, böyle bir durumda para iadesi yapılmaz. Ya da ücretsiz olarak tekrardan hizmet sağlanmaz.
Siparişinizi verirken bu şartları kabul etmiş sayılırsınız.
3- Duayen Medya ve Reklam ‘nın Sorumluluğu
duayenbilisim ‘in yukarıda belirtilmiş ve adı geçen hizmetler kapsamında sorumluluğu, duayenmedya.com ‘da hizmet aldığınız sosyal medya mecrası hangisiyse (Facebook sayfanızın veya gönderinizin, Twitter profilinizin, Instagram profilinizin, Youtube videonuzun veya kanalınızın, Vine profilinizin, Vkontakte profilinizin, Vimeo videonuzun, Soundcloud ses dosyanızın) Sizin tarafınızdan satın alınmış tanıtım kapsamında önceden sayısını bileceğiniz beğeni, takipçi veya izlenme sayısına ulaştırmaktır. Hizmet aldığınız sosyal medya profilinizin herhangi bir sebeple kapatılması, kaldırılması ve benzeri istenmeyen durumlar karşısında duayenmedya.com ‘un herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. duayenmedya.com, sizin, hizmet aldığınız taktirde maddi veya manevi kazanç sağlayacağınızın garantisini vermemekle birlikte, olası zararlarınızdan da maddi veya manevi anlamda sorumlu tutulamaz.
4- Garanti ve Para İadesi
Duayen Medya ve Reklam size 30 gün içinde para iade garantisi sunmaktadır. Tarafınıza, yalnızca siparişinizin teslimiyle alakalı duayenmedya.com ‘dan kaynaklı bir problem çıkması durumunda para iadesi yapılacaktır. Sipariş verdiğiniz tarihten sonraki 30 gün içerisinde hizmet alamazsanız tarafınıza para iadesi yapılır. Hizmet verdiğimiz alanlarda hizmet iadesinin mümkün olmaması nedeniyle, memnun kalmadığınız taktirde veya başka sebeplerden dolayı para iadesi yapmamız ve hizmeti geri iade etmeniz mümkün değildir.