Google+ Hesabı Silme Kapatma

Google hesabınız ile oluşturmuş olduğunuz bir Google+ profili üzerinden zevkleri ve paylaşımları sizler ile aynı olan kişiler ile bağlantı kurmanız muhtemeldir. Bu kişiler ile kurduğunuz bağlantılar ise sizlerin zamanla çevresinin değişmesine ve bakış açısının gelişmesine yardımcı olacaktır. Kişiler öncelikle bu hesaplarından sıkıldı ise ve hesaplarını silmek istiyorsa kısa bir süre sonra dönebilecekleri dondurma işlemini yapabilmektedir. Yapılan hesap dondurma işlemi Google+ takipçilerinin sayısını etkilemeyecek ve hesabınız geri açıldığında bu kullanıcılar tekrar sizleri takip edecektir.

Google ürünlerini kullanmak istemeyenler ise hesaplarını silmek istiyorsa Google+ hesabını silme işlemini Google hesabını silerek yapabilir. Öncelikle Google üzerinden hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir. Hesabınıza giriş yaptığınız takdirde de hesap ayarları bölümüne girmeniz gerekecek ve buradan da silme işlemini onaylamanız gerekecektir. Öncelikle Google+ hesabınızı silmeden önce buna iyi karar vermeniz gerekmektedir. Çünkü bu hesabı sildiğiniz takdirde yeni bir hesap açarsanız Google+ takipçilerinizi en baştan kazanmaya çalışmalı ve paylaşımlarınızı buna göre ayarlamalısınız.

Google+ Kullanımı

Google+ ürünlerini kullanan ve belirli bir takipçi kitlesine sahip olan kişiler bu kişilere sürekli olarak paylaşım yaparak takipçi sayılarını koruyabilmektedir. Korunan takipçi sayıları ise kişilerin profilinin zamanla daha da artmasına fırsat tanımaktadır. Sizlerde Google+ ürünleri hakkında bilgi almak için Google+ yardım merkezini ziyaret edebilirsiniz. Google a ait bir sosyal medya sitesi olan bu site ile kişiler takipçilerini arttırmak isterse eğer Google+ takipçilerini satın alabilecekleri duayen medya ile bağlantı kurabilir. Bunun yanında şirketin diğer instagram takipçisi satın alma ve facebook takipçisi satın alma işlemlerinden de uygun fiyatlar ile yararlanabilirsiniz.