Google+ Hesabı Şifre Değiştirme

Google+ hesabı oluşturmak isteyenler ilk önce bir adet Google hesabı oluşturmalıdır. Bu hesap ile Google+ üzerinden paylaşım yapabilir ve Google+ takipçisi elde edebilirsiniz. Kişiler bu hesapları üzerinden takipçilerine veya ilgi alanlarının aynı olduğu kişilere belirli paylaşımlar yapabilmektedir. Site üzerinden şifrenizi değiştirmeniz de mümkündür.

Google+ hesabının şifresini değiştirmek isteyen bir kişi öncelikle Google hesabına ait şifreyi de değiştirmelidir. Çünkü bu şifreler beraber yaratılmış ve beraber değiştirilmektedir. Yaptığınız işlem için öncelikle Google ana sayfasındaki oturum aç bölümüne giriş yapmanız gerekmektedir. Bu bölüme giriş yaptıktan sonra hesabınızın şifresini de değiştirmeniz mümkündür. Şifrenizi değiştirmek için şifremi unuttum bölümüne giriş yapmanız gerekecektir. Bu bölüme giriş yaptığınızda ise hesabınıza ait bilgileri form üzerinde doldurmanız gerekmektedir.

Hesabınızın şifresini değiştirmek için öncelikle hesabınızı oluştururken ki verdiğiniz bilgileri hatırlamanız gerekmektedir. Site üzerinden yaptığınız form doldurma işleminde verdiğiniz ikincil bir mail adresi veya telefon numarasını hatırlamanız gerekmektedir. Çünkü şifre değiştirme işlemleri bu iletişim numarasına gönderilen kodlar ile yapılmaktadır. Kişiler oluşturdukları hesabın şifresini bu kodlardan yardım alarak yapabilir.

Google+ Kullanımı

Google+ hesabınızın şifresini unutup tekrar bir şifre oluşturduğunuzda Google+ hesabınızı hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz. Hesabınıza giriş yaparak eski takipçileriniz ile bağlantı kurabilirsiniz. Bunun yanı sıra yeni takipçiler de kazanmak istiyorsanız duayen medyanın takipçi satma işleminden uygun fiyatlar ile yararlanabilir ve bununla profilinizi daha ilgi çekici hale getirebilirsiniz. Kişiler bunu online olarak da yapabilmektedir.