Google+ Hesabı Nasıl Kullanılır

Google ait bir uygulama olan Google+ hesapları kişilere birçok fırsatı beraberinde sunmaktadır. Öncelikle bu hesabınız ile Google+ takipçiniz olan kişiler ile bir bağlantı paylaşabilmeniz mümkündür. Bunun yanı sıra uygulama olarak video veya resim de paylaşma özelliği bulunan bu uygulama ile kişiler ile yapacağınız paylaşımı da arttırabilirsiniz. Özellikle bağlantı ve görsel içeriklerin yanı sıra hesabınız üzerinden belge paylaşımı da yapabilmeniz mümkündür.

Kişiler Google+ hesaplarından belirli yayınları takip etmek ve bu yayınları paylaşmak istiyorsa koleksiyonlar bölümünü ziyaret etmelidir. Ayrıyeten ilgi alanınıza göre kişiler ile iletişim kurmak ve bunları paylaşan kişilerin kim olduğunu da görmek istiyorsanız eğer Google+ üzerinde bulunan topluluklar bölümünü ziyaret etmelisiniz.

Takip altına aldığınız Google+ kişilerinin paylaşımlarını da kontrol etmek için ana sayfa üzerinde bulunan yayın akışına göz gezdirebilirsiniz.

Google+ Takipçi Sayısı

Google+ üzerinde ne kadar çok takipçiniz bulunuyorsa profiliniz o kadar çok ziyaret edilir ve birçok kişi ile bağlantı kurmanız bu oranda artar. Sizler de sizlerin sevdiği paylaşımları yapan kişiler ile Google+ üzerinden iletişim kurarak kısa süre içerisinde istediğiniz gibi bir çevrenizin oluşmasına yardımcı olabilir ve daha mutlu bir hayat geçirebilirsiniz.

Sosyal medya sitelerinin kullanımı zamanla arttığı için de kişiler bu hesapları ile birçok kişi ile tanışmaktadır. Google+ takipçi sayısı tanışacağınız insan sayısını etkilemektedir. Daha çok kişi ile tanışmak isteyenler ise Google+ takipçisi satın alımı ve diğer hizmetleri için duayen medya üzerinden işlem yapabilir. Online alış veriş yapmanıza da izin verilen siteden saniyeler içinde satın alım yapabilir ve takipçi sayınızı arttırabilirsiniz.